سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان متاسفانه فعالیتم خیلی کم شده به علت درس و مدرسه ولی خب در این مدت من منابعی که از اون استفاده می کنم و یا با اون ها آشنا می شم و احساس می کنم که میتونه برای شماهم مفید باشه رو هم توی همین  وبلاگ لینک میدم که شما هم بتونید ببینید استفاده کنید و اون رو به دوستان و آشنایان و یا کسایی که اطرافتون هستند و ممکنه به این ها نیاز داشته باشن معرفی کنید.

خب همین طور که می دونید توی دنیای کامپیوتر و علوم کامپیوتر رمزگزاری ها و رمزنگاری ها خیلی مطرح هستند و این موضوع با پیدا شدن سر و کله ی بیتکوین و رمز ارز ها یا پول های دیجیتال اهمیت بیشتری پیدا کردند و من یه مدت قبل یه دوره ی فارسی که جادی زحمتش رو کشیده بود رو معرفی کردم و الان یه دوره با زبان انگلیسی معرفی می کنم که هم کتابش موجوده و هم دوره ی ویدیویش در واقع دوره ی ویدیویی داره کتاب رو تدریس میکنه.

دوره ی خیلی خیلی عالی هستش توسط چهار نفر در چند درس مختلف تدریس میشه و توی ویدیو اینترو این اموزش میگن که سه نفر از اساتید و پروفسور ها دانشگاه هستن که در حوزه ی کامپیتور ان و یکی از اون ها دانشجوی دکترای علوم کامپیوتره

خب وراجی دیگه بسته بریم سراغ منبع این منبع کتابش پولی و باید بگیری ولی از اونجایی که ایران زندگی می کنیم این امکان وجود نداره من لینک دانلود کتاب رو میزارم که به دو فرمت pdf و epub هستش( برای دانلود هر نسخه ی روی اون کلیک کنید دانلود شروع میشه)

و برای دیدن دوره اینجا کلیک کنید به یه سایت انتقال پیدا می کنید و تون رو روشن کنید و اونجا ویدیو ها رو ببینید( چون ویدیو ها توی یوتیوب اپلود شدن باید تون روشن باشه)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kathy قهرآباد سلیمان Maribel do01 بانک نمونه سوالات پرورش دهنده توت فرنگی دانلود آهنگ جدید خانوم مهندس طرفداران رونالدو Jess کوچینگ