سلام دوستان اول از همه عذر خواهی می کنم بابت اینکه یه مدت نبودم.خب من یه چند وقت پیش داشتم سایت های خارجی رو می گشتم و یوتیوب رو نگاه می کردن که به کانال تلویزیون نشنال جئوگرافی برخوردم یه ویدیو راجب به این بود که یه عده ای توی آمریکا هستن که زمین گرد رو باور ندارند و عقیده دارن که زمین صاف هستش و زمین گردی وجود نداره.

خب بعد از این فهمیدم این ویدیو به زبان فارسی هم موجوده و اگه شبکه نشنال جئوگرافی فارسی رو ببینید ممکنه این ویدیو رو هم دیده باشید. خب دوباره بریم سر موضوع اصلی خودمون، این دسته یا گروه از مردم که روز به روز داره به تعدادشون اضافه میشه که دقیقا یادم نیست کدوم قسمت بود، بر این باورند که زمین گردی وجود نداره و وقتی که خبرنگاری که به اونجا رفته بود و با یکی از سر دسته های این گروه که تعدادشون هم کم نبود مصاحبه کرد اون گفت: یعنی شما به این باور دارید که زمین گرد نیست و صافه، اما تصاویری وجود داره که از فضا گرفته شده و فضانوردانی وجود دارن که میگن زمین گرده و اون رو از فضا دیدن.

و سردسته این گروه در جواب به خبرنگار گفت: همه ی حرف های تو درسته اما این داستان رو هیچ کدوم از این افراد این گروه باور نمیکن و اینکه هیچ شخصی به فضا نرفته چون اصلا فضایی وجود نداره و این رو به تئوری توطئه ربط میدن و میگن کار دست های پشت پرده ست.

و نکته ی عجیب این بودش که گفت اگه فضایی وجود داشته باشه و فضا نوردان رفته باشن اونا با چیزی مثل یک خطای دید مواجه شده بطوری که یک جو دور زمین را گرفته و به شکل یک گویه که فضانوردان و عکس های ماهواره ای اون رو مثل یه توپ در میارن.

خب از همه ی اینا بگذریم جالبیش این خبر که خیلی هم جدید نیست اینکه همشون محکم سر این حرف ایستادن و برام خیلی جالب بود.

خب منم نطرم رو عوض می کنم و میگم که زمین گرده :D

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آقای مجازی سازی Tasha زنگ انشا FazSongTV محیط زیست قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس Bestkonkur لباس زیر زنانه پست هايي از آمادگي دفاعي tourinja